Protokol Karne Dağıttı


basin-birimi 13 Haziran, 2015 - 10:58

İlçemiz Kaymakamı Sn.Yasin Öztürk, Belediye Başkanımız Sn.Emin Ersoy ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Fethi Bilge öğrencilere karne dağıtarak karne heyecanlarını paylaştı.

 

İlçe Kaymakamımız Sn.Yasin Öztürk, Belediye Başkanımız Sn.Emin Ersoy, karne dağıtımında öğrencilerle sohbet ederek, tatili iyi değerlendirmelerini ve Kitap okumalarını tavsiye ederek, yakın ilgi gösterdiği görüldü.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Fethi Bilge , öğrencilerle ilgilenen ve emeği geçen tüm okul müdürlerine ve öğretmenlerine teşekkür etti. Öğrencilere hak ettikleri bu tatilin tadını çıkartmalarını ve tatilde kitap okumalarını ihmal etmemelerini tavsiye eden Bilge,  şöyle devam etti, “Bir yıl süresi boyunca öğrencilerden her hangi bir olumsuz üzücü olay yaşanmaması bizleri ve velileri sevindirdi. Bizlere daima desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Yasin Öztürk, Belediye Başkanımız Emin Ersoy'a , sivil toplum kuruluşlarına, öğrenci velilerine bizlerin daima her zaman yanımızda oldukları için teşekkür ederim." dedi.