Havran'da Meydanlar Doldu Taştı


basin-birimi 19 Temmuz, 2016 - 09:59

Havran'da Meydanlar demokrasiye sahip çıkan binlerce vatandaşlarla doldu.
Havranlılar meydanlarda demokrasi nöbeti tutuyor.
Bu akşam Demokrasiye ve Milli iradeye sahip çıkma etkinliği Belediye Başkanlığı önünde Bayraklar ve sancaklar eşliğinde gerçekleşti.
Türk Bayrağını eline alan 7'den 70'e tüm Havranlılar terör örgütlerini lanetlediler.
Aziz Şehitlerimiz anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşını okunması ile başlayan program'da İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu,Sivil Toplum Örgüt Temsilcileri ve Balıkesir Siyasetinin tecrübeli ismi Nadir Karaağaç birer konuşma yaptılar.
Edremit'ten gelen kalabalık Osmanlı Gurubu Havran'daki etkinliğe katılarak destek verdiler.Yapılan dualar sonrası Havranlılar sabaha kadar Demokrasi nöbeti tutmaya devam ettiler.Belediye Başkanlığımız gelen konuklarına her gün farklı ikramlarda bulunurken bu akşam ise katılımcılara pilav ve ayran ikram edildi.

 

ERSOY REİSİMİZİN İKİNCİ EMRİNE KADAR MEYDANLARDAYIZ

 

Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy yaptığı açıklamada şunları söyledi.
Gündüz mesai başındayız halkımıza hizmet vermek için akşam ise meydanlardayız arkamızdaki halk gücüyle.
Reisimizin ikinci emrine kadar meydanlardan sokaklardan ayrılmıyoruz.Demokrasi nöbetimi halkımızla tutmaya devam ediyoruz.Her gün çığ gibi büyüyoruz kalabalık her geçen gün artıyor bu milletin önünde hiç bir güç duramaz dedi.
Bu akşamki etkinliğe İlçe Kaymakamımız Yasin Öztürk,Belediye Başkanımız Emin Ersoy,Jandarma Komutanı Volkan Öz,Emniyet Müdürü İsmail Tur,Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder,Daire Müdürleri,Sivil Toplum Temsilcileri,Belediye Meclis Üyeleri,Belediye Başkan Yardımcıları,Mahalle Muhtarları ve binlerce Havranlı katıldı.Daire Müdürlerinin yoğun katılım göstermesi gözlerden kaçmadı.